ШО ЗА ТРАВА? GORILLA GLUE

 🦍GORILLA GLUE: ПРОДУКТИВНА ЛЕГЕНДА ЗАХІДНОГО УЗБЕРЕЖЖЯ

Gorilla Glue, штам, який змушує Західне узбережжя захоплюватися! Якщо ви все ще дивуєтеся, чому Gorilla Glue є одним із найбільш обговорюваних штамів у ці дні, як щодо 24-26% ТГК, а деякі з його феноменів досягають неймовірних 30%? Сказати, що Gorilla є «потужним», було б, можливо, недооцінкою століття!

Але Gorilla Glue — це набагато більше, ніж «просто» надпотужна Індіка. Вона сяє шаленою кількістю ароматичних трихом, що надає їй чудового смаку, який поєднує землисті та солодкі ноти з лимонними та сосновими тонами, а також її фірмовим масовим виробництвом смоли, яка робить її бутони та всю рослину надзвичайно липкими, як клей, тож вам краще бути обережний під час збору врожаю.

Хоча ефект Gorilla Glue надзвичайно потужний, він не є одностороннім. Вона створює дуже глибоке розслаблення, коли ви курите її, але вона також додає потрібну кількість підйомної ейфорії, що робить куріння її таким іншим і чудовим досвідом! Завдяки своїй потужності вона також може бути хорошим вибором для споживачів лікарських засобів, які вважають, що штами з високим вмістом ТГК можуть принести їм полегшення. Вона може допомогти з будь-якими станами, від хронічних болів до безсоння до депресії та багато іншого.

Її божевільна потужність, її вражаючий аромат і ефект повинні пояснити, чому Gorilla Glue є одним із цих сортів, які необхідно мати кожному серйозному колекціонеру. Насолоджуйтесь нею, і ви зрозумієте, що ажіотаж справді справжній і цілком виправданий!

• Gorilla Glue #4 - 3 fem від Cali Buds 1275  1083₴
• Gorilla Glue Auto - 10 fem від Barneys Farm 3995  3395₴
• Gorilla Punch XL Auto - 5 fem від Giants Seeds 1274  1083₴
• Gorilla Grape Auto - 6 fem від Cali Buds 2422  2059₴
 
Найсвіжіщі новини можно дивитись в telegram та instagram
• Подарунки з кожною пачкою World of Seeds...
• Літня промоакція триває...
• НЕЙМОВІРНЕ! ДОЧЕКАЛИСЯ!...
• СМАКУЙ МІРЦЕН...
• Банда Вонючєк...


Экспресс доставка по Украине

Работа с лучшими курьерскими компаниями Украины, а так же надежная и неприметная упаковка, позволяют нам гарантировать быструю и аккуратную доставку ваших заказов.

 

 

Оригинальная упаковка - гарантия качества

В магазине Santaplantas.com вы можете купить семена конопли только в оригинально упаковке.
Мы не продаем F2 подделки и семена конопли поштучно без упаковки.

Отправка в день получения заказа

Отправка всех  заказов осуществляется в течении 24 часов с момента оплаты. 

О магазине
Как сделать заказ
Доставка и оплата

info@SantaPlantas.com
+38 098 778 85 20
+38 066 163 80 25

Доступ только для совершеннолетних1

Вся информация представленная на сайте носит исключительно ознакомительный характер и предоставлена нашими европейскими партнёрами.

Магазин Santaplantas.com осуществляет продажу семян канабиса абсолютно легально: в качестве рыболовной приманки, идеального корма для птиц, подарков.

Мы не несём ответственности за неправомерное использование товаров в вашем регионе или стране.

Сайт содержит информацию, рассчитанную на посетителей старше 18 лет.

Да, мне уже есть 18 лет!
Нет, я младше 18 лет